Mipa P 50 je dvokomponentni fiber git od staklenih vlakana na bazi poliesterskih smola bez azbesta. Zbog velikog udela staklenih vlakana u proizvodu, posebno je pogodan za popunjavanje praznina, malih rupa i perforacija uzrokovanih korozijom podloge od gvožđa i čelika, aluminijuma, kao i za popravku GRP-a i drveta. P50 je vrlo malo higroskopan, tako da se Mipa P 50 može koristiti za popravku brodova.

MIPA P99 MULTI STAR GIT- 250gr
390.00 рсд

Mipa P50 200gr- git sa staklenim vlaknima
340.00 рсд
MIPA P50 875gr- git sa staklenim vlaknima
720.00 рсд
Kategorije: Auto kozmetika, Gitovi
Oznaka: git za vlaknima
Opis
Dodatne informacije
Brand |
Mipa |
---|
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MIPA P50 875gr- git sa staklenim vlaknima“ Odustani od odgovora
Povezani proizvodi
K2 Akra sredstvo za pranje motora 5kg
1,680.00 рсд
Čišćenje motora: Pre svega zaštititi sve električne i druge komponente koje vlaga i voda mogu oštetiti. Naprskati AKRA sredstvo na prljavu, eventualno toplu, ali nikako vrelu površinu. Sačekati nekoliko minuta. Nikada nemojte dopustiti da se AKRA osuši na površini koju čistite! Isprati u potpunosti vodom, po mogućstvu pod pritiskom. Ukoliko je potrebno, obrisati suvom krpom. U slučaju teške nečistoće nakon nanošenja Akre na površinu istrljati četkom ili jednostavno ponoviti prethodno opisani postupak.
Čišćenje alata: sipajte potrebnu količinu Akre u posudu i potopite alat. Ostaviti da odstoji nekoliko minuta ili nekoliko sati, u zavisnosti od težine nečistoća. Izvaditi alat i osušiti ga.
Mipa 4+1 Acrylfiller HS 1/1
1,320.00 рсд
Mipa UBS- zaštita
720.00 рсд
MIPA P98 GIT 2/1
1,120.00 рсд
K2 ŠAMPON SA VOSKOM EXPRESS PLUS 1L
300.00 рсд
3M Perfect-it III Fast Cut Compound 09374 polir pasta
1,600.00 рсд
Mipa CS 90 Lak 1/1
1,830.00 рсд
Recenzije
Još nema komentara.